Laptop Mavi Ekran "athwbx.sys" hatası

mertrn61 (1) 7 yıl önce sordu

Laptop kullanıyorum.format attıktan sonra mavı ekran hatası vermeye basladı.Sebebı ve cozumu nedır?

Laptop Mavi Ekran "athwbx.sys" hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

sisitem açılmıyorsa format medyanızı takın pc yeniden başlatın bios tuşuna basın medyanızı açılır ileri tıklatın onarı tıklaatın glişmiş seçenekleri tıklatın burda yeni format atsanızda iilaki sistem geri yükletme noktası vardır sistemi geri alın ve ekran açıldıktan sonra bu işlemleri uygulayın

Bilgisayar ekran kartı diver sorunu bu sorun nedenleri

format atarken bütün sürücüleri sildi iseniz yeni diriverler ekran kartınıza uyumsuz olabilir çözümler

  1. günceleştirmeleri tarattırın eksik varsa tamamlansın
  2. başlat / aygıt yöneticisi / eylem tıklatın burda eski donanım ekleyi tıklatın eski donanımı yükleyin
  3. başlat/ görüntü bağdaştırıcısı burda ekran kartınız görünür sağtıklatın sürücü yazılımını günceleştiri tıklatın
  4. bilgisayarınızın marka modeline göre ekran kartı diriverini  internetten indirin yükleyin

mertrn61 7 yıl önce

Sorunun wirelles driverinden kaynaklandigini farkettim ama cozum bulamadim sitesinden indirdigim driveri kurmuyor

candan 7 yıl önce

işletim sisteminiz nedir yazarsanız çözüm yolları bulunur

mertrn61 7 yıl önce

Windows 8.1 64-bit

candan 7 yıl önce

başlat / aygıt yöneticisi / eylem tıklatın burda eski donanım ekleyi tıklatın eski donanımı yükleyin buda olmuyorsa markasına göre wirelees dirveri indirin kurun ben wireless ten olduğunu sanmıyorum

mertrn61 7 yıl önce

aygıt yöneticisinde kablosuz bağlantıyı güncelle dediğin zaman sürücüyü yüklerken bu hatayı veriyor

candan 7 yıl önce

Windows 8.1 64-bi günceleştirmesi indirin çalıştırın günceleştirmeleri yükletsin http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=42335