Laptop özelliklerinden anlayan biris varmı acaba ?

combine (9) 6 yıl önce sordu

Intel(R) Core(TM) i5-7200 CPU @ 2.50GHz   2.71GHz

8GB ram     -     64 bit

Nvıdıa GeForce 940MX

Başka ne yazabilirim ?

temmuz 6 yıl önce

Nasıl soru bu? Ve konuda nasıl muhteva o öyle? Hani sorun? Ne istiyorsun? :(

combine 6 yıl önce

Güvenlik yetersiz diyor o yüzden sorunumu yazamıyorummm.

temmuz 6 yıl önce

Yeni konu açabilirsin. Öyle yaparsan bunu kaldırırız eğer olabilirse yeni konudan yardım etmeye çalışırız. Konu başlığınıda doğru düzgün yazmalısın, doğrudan konuya işaret etmeli. Önce linkteki konuyu okurda kuralları öğrenirsen hata yapmazsın (Yada hatalar daha az olur), Site Hakkında: https://uzmanim.net/hakkinda

combine 6 yıl önce

Silme imkanınız varsa sorun olmaz teşekkürler.

temmuz 6 yıl önce

Oylanmış gönderi olduğu için silinemiyor maalesef (-1 oylaması). Ama olsun, hiç önemli değil, kalsada olur @combine

Toplam 1 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

İşlemci 7.Nesil İ5 Güzel.

8GB Ram Güzel.

Ama Ekran Kartı Keşke Hd Graphics Yerine GTX Serisinden olsaydı.

Ekran Kartın Kaç GB Ve Ekran Kartını Değiştirebilirsin.

Bunları Sana Söylüyorum Ve Tırsarak Kaçıyorum.

combine 6 yıl önce

Laptopumda 2. bir ekran kartı buldum yazmayı unutmuşum [NVIDIA GeForce 940MX

malgibiolan 6 yıl önce

940MX 2 GB. Hd Graphics 620 1GB Toplam=3GB Hd graphicsi saymazsak 2gb Olur Güzel Bence

malgibiolan 6 yıl önce

Bilgisayar'ın Acer Espire E15 İse Yüksek Ayarlarda GTA V 30-40 FPS Alırsın