Laptop power ışığı yanıyor fakat ekran gelmiyor

yasinondrr (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba markası Casper w765sun ola bir laptopum var. Dün laptopa temiz bir format attım güncellemelerini yaptım. Ve kapattm prizden çıkardım. Sabah laptopu açmaya çalışıyorum ama ekran gelmiyor . Sadece power tuşu yanıyor ışıkları yanıyor fan çalışıyor ama ekran gelmiyor.yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Evde monitör varsa laptopu monitöre bağlayıp dener misiniz? Ekrana görüntü gelmiyorsa grafik birimi arızalanmış demektir.