laptop ramine ballek zamanını degiştiren program

semihefe93 (1) 8 yıl önce sordu

sa ben laptop ramine ballek zamanını degiştiren program arıyorum zamanlama 4-4-4-12 ben bunu degiştirmek istiyorum. Arkdaşlar laptop eski overclogın nelere mal olacagını biliyorum bana lütfen cözüm verin.Program adını biliyorsanız sevinirim daha önce bir programım vardı adını unuttum işlemciye yapmayacagım clokgen falan istemiyorum sadece ramin zamanlamasını degiştircem 4-4-4-12 den  daha üst düzeye alacağım,  lütfen bana vereceğim sayıyı da söylemeyin sadece programı istiyorum şimdiden anlayışınız ve yardımınız için saolun.

Toplam 2 cevap

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Galiba sadece Bios'tan değiştirilebiliyor.

semihefe93 (1) 8 yıl önce cevapladı

yok biosta olsa yaparımda laptop oldugundan bios izin vermiyor programla daha önce yaptım gayet mutluydum format attım program gitti