laptop'tan arada sırada ses geliyor

kahramanca42 (61) 7 yıl önce sordu

Merhaba başlıktada belirttiğim gibi laptobum arada ses çıkarıyor arada çıkarmıyor.Çıkarmadığı zamanlarda aygıt yöneticisinden

Conexant smartaudio yu devredışı bırakıp etkinleştirince ses geliyor.Bu işlemi tekrarlamaktan bıktım.Kalıcı çözümü var mı?

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Sürücüyü kaldır ve yeniden kur (veya güncel sürümü ile güncelle).

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

@temmuz hocamın da dediği gibi sürücüyü güncellemekten ziyade tamamen silip baştan kurmanız çözüm olacaktır.

muhammedalgali (1) 7 yıl önce cevapladı

Conexant smartaudio Yazılımını kaldırdıktan sonra internetten son sürümünü bulup kurun.

Daha sonra herhangi bir diriver güncelleme programı ile driveları güncelleyin.

Umarım Sorun Çözülür.