LAPTOP'un üstündeki kilit içindeki 1 ışığı yanmaya başladı

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce sordu

Selamun aleyküm arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var daha buğüne kadar yanmayan laptop üstündeki 5 ışıktan soldan 3 cü sıradaki kilit 1 sembollü ışığı yanmaya başladı baştaki wifiye bağlı olduğuna dair gösteren ışık bu kilit 1 ne oluyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim laptop markası exper karizma işletim sistemi windows 8

Toplam 1 cevap

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Onlar fonksiyon tuşlarının ışıkları.O ışığı yakan fonksiyon tuşuna basmış olmalısın.Numlock olabilir.

efsaneemrahylz 8 yıl önce

hotkey yazılımı yüklü degilki

akif52 8 yıl önce

dostum o tuşlar scroll lock caps lock veya numlock u açar.

efsaneemrahylz 8 yıl önce

del numlock tuşuna basıyorum kapatmıyor capslock ta öyle

efsaneemrahylz 8 yıl önce

bilgisayarı kapatıp açsam veya yeniden başlatsam işe yararmı

efsaneemrahylz 8 yıl önce

fn + del num lk işi gördü sorun çözüldü