Laptop uyku modundan çıkarma sorunu

mumim (19) 5 yıl önce sordu

Laptop uyku moduna almıştım 20-30 dakika sonra başka zaman klavye yada fare dokunduğumda ekran gelirdi şimdi her şeye dokundum siyah ekran vardı ekran gelmedi kapatıp açtım düzeldi ilk defa bu sorunla karşlılaştım nedeni ne olabilir ?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

İlk defa olduysa ve sonra tekrar etmediyse üzerinde durman gereken bir durum yok. İşletim sistemlerinde bu tür sorunlar zaman zaman olabilir. Durum sürekli tekrar ediyorsa o zaman sorun var demektir.

Örneğin Windows uyku moduna geçerken bir işlemi sonlandıramamış ve bu da bir soruna sebep olmuş olabilir, güncelleme yapmıştır o soruna sebep olmuştur vb.. Durum tekrar etmiyorsa dert etme bence.