Laptopa elektrik geliyor ama açılmıyor, ekrana görüntü gelmiyor.

kullanici519104 (1) 6 ay önce sordu

Arkadaşlar 20 gün önce letim kapandığı için laptobu açmıştım isim bitinceye fişten çekip kapatmıştım eve gelince fişe taktım güç geliyor ama power tuşuna basınca mause ile laptobun altındaki power ışığı saliselik yanıp sönüyor ve hiçbir şekilde açılmıyor her yöntemi denedim olmuyor not:batarya ölü olduğundan dolayı bataryayla alakalı değl

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 ay önce cevapladı

Bataryayı tamamen çıkartmayı denedin mi? Yani bataryasız çalıştırmayı.

Yapabileceğin çok da bir şey yok gibi görünüyor. Bartayı tamamen sök. Batarya ölüyse zaten hiç takılı kalmasın. 1 gün beklet yine batarya takılı olmadan fişe takılı açmayı dene.