laptopa görüntü gelmiyor

ardavarol (3) 6 yıl önce sordu

merhaba benim exper adlı bir laptopum var ve bunun ekranı yok bu yüzden monitöre bağlayıp bakıyordum fakat 1 aya yakın zamanda laptopu kapadım ve geri açtığımda bir daha ekran gelmedi fakat televizyona bağladımda görüntü geliyor sizce sıkıntı nerede

Toplam 1 cevap

karahanl1 (1) 6 yıl önce cevapladı

Aynı sorun bende de var dostum.Laptop açılıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor,tv'ye bağladıımda sorunsuz şekilkde görüntü aktarılıyor.Bir çözüm bulabildin mi?

ardavarol 6 yıl önce

malesef bir arkadaşım böyle bir sıkıntı yaşıyor ve şuan HDMI girişli bir tane monitör arıyor