Laptopa kahve dökülmesi

afyonlu (1) 6 yıl önce sordu

oyun oynuyorken laptupun klavyesine kahve döküldü.Şimdi çalışmıyor klavye.Ne yapabilirim

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Eğer tecrüben yoksa içini açıp temizlemeye çalışmak gibi bir hataya düşmemelisin. Böyle durumlarda en mantıklısı teknik servise başvurmak veya idare ederim diyorsan harici bir klavye alıp kullanmaktır.

fikirbanka (16) 6 yıl önce cevapladı

Maalesef ki en iyi çözüm, ilgili laptopun teknik servis birimidir. Eğer garantisi yok ise ve tamirat için bütçeniz yoksa, harici klavye takarak kullanıma devam edebilirsiniz.