Laptopta ekran görüntüsü nasıl alınır?

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

LAPTOPTA HERHANGİ BİR YAZININ VE RESMİN EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ NASIL ALABİLİRİM?

hakan 5 yıl önce

Veysi sorularının başlıklarını ve sorularının içeriklerini küçük harfle yazmalısın.

veysi2023 5 yıl önce

neden acaba?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı
  1. Windows'a tıkla ve arama kısmına Ekran Alıntısı Aracı yaz
  2. Çıkan sonuçlardan makas resmi gibi bir şey var ona tıkla
  3. Ve uygulama açıldıktan sonra yeni'ye tıkla ve ekrana artı işareti gelecek yani diyor ki nerenin görüntüsünü almak istiyorsan üzerini çiz yani kutu yap.

veysi2023 5 yıl önce

TEŞEKKÜR EDERİM