Laptopta oyun indirecem nerden indireyim güvenli bir şekilde yüklemek istiyorum

kullanici418698 (1) 4 ay önce sordu

Oyun indirecem nasıl indirilir? İnternette güvenli şekilde oyun nereden indirebilirim?

Toplam 1 cevap

alattin (17014) 3 ay önce cevapladı

Güvenli bir şekilde oyun indireceğin tek yer Steam benzeri platformlar. Bunun dışında web siteleri ve torrent üzerinden oyun indirebilirsin ama kimse güvenilirliği konusunda sana garanti sunamaz.  Lisans gerektiren ve ücretsiz farklı platformlar üzerinden dağıtılan tüm oyun ve uygulamalarda virüs, trojan riski her zaman vardır.