Laptopum herşeyi açiliyor ama ekran hiç yok numlockck ve caps lock tuşuda yok yardımcı olursanız sevinirim hızlı cevap bekliyorum Windows 7 ekran

kullanici53695 (1) 6 yıl önce sordu

EKRAN kartı açilmiyor yada öyle bir sorun var lütfen yardım edin lütfen

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Ben probleminizi tam olarak anlayamadım. "Her şey açılıyor ama ekran yok" demişsiniz. Açılan ne? Açılmayan ne?

Bir fotoğraf çekip buraya bırakabilme imkanınız var mı? (Hizliresim.com'a yükleyip linkini paylaşmanız yeterli)