Laptopum i5 Değil mi ?

erdekli01 (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba

Teknosadan bir laptop aldım SAMSUNG ATIV BOOK 3 NP350V5C-S0KTR. Geçenlerde arkadaşım bilgisayarın özelliklerine bakarken bu işlemci i5 değil başka bir marka seni yemişler dedi doğrumudur resimler altta ?

Sistem aygıtları bölümünde ise bu var

Toplam 2 cevap

ahmetsamil (268) 9 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Gördüklerime göre  İ5 İşlemci kullanıyorsun.Fakat Bilgisayarım-Sağ Tık-Özellikler kısmından işlemcin neyi gösteriyorsa asıl gerçeği odur :)

erdekli01 (1) 9 yıl önce cevapladı

İşlemciler bölümünde :

İ5 var ama bir arkadaşım senin bilgisayar i5 değil dedi.

Sistem aygıtları bölümünde bu var o beni şüphelendirdi ?

ahmetsamil 9 yıl önce

Aynı şey bende de var.Xeon(R) işlemci.Fakat o bilgisayarın ana işlemcisini etkilemiyor diye biliyorum.Bende de aynı yazının ingilizcesi var.Ayni i5 işlemci var.Ancak asıl işlemci dediğim gibi o değil.