Laptopum mouse'u okuyor fakat mouse çalışmıyor

ghost35official (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba.Daha 1 saat önce sorunsuz olan mouse'u şimdi pc okumuyor.Aynı zamanda başka bir mouse denedim aynı sıkıntı oldu yani mouse'tan kaynaklanan bir sorun değil.Şimdiden teşekkürler.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Pilleri değiştirirsin. Problem devam ederse PC'yi kapatır ve açarsın (yeniden başlatırsın). Yine düzelme olmazsa;

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

ghost35official 5 yıl önce

2 mouse'ta denediğimi söylemiştim.Çok saçma bir olay yaşanmış.Bir tanesinin pili bitmiş,diğerinin pili erimiş.

temmuz 5 yıl önce

Öyle durumlarda ilk olarak piller kontrol edilir. Olmazsa ve daha sonra PC yeniden başlatılır. Yine olmazsa sistem problem öncesi bir zamana geri yüklenir. Seninkisi demek oluyorki birincisi ile alakalıymış, geçmiş olsun @ghost35official