Laptopum Windows 11 kaldırırmı

gorele28 (387) 2 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar, laptopum Intel HD Graphics 4000 ve Nvidia Geforce 625M ekran kartlarına sahip, 8 çekirdek, 8 GB RAM, 220 gb SSD özelliklerine sahip Intel(R) Core(TM) i7-3610QM CPU @ 2.30GHz  2.30 GHz

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Microsoft'un bununla ilgili uygulaması mevcut, uzmanim.net bununla ilgili video çekmişti.

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınız Windows 11'i kaldırır fakat TPM vs. hatları büyük ihtimalle verecek fakat bunun çözümü de var.