Laptopumda batarya sökülmüyor ve bilgisayarım açılmıyor

atakancetin (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarımın bataryası çıkmıyor windows7 kullanıyorum ve açılmıyor

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

laptop bataryaları modeline göre değişiyor sizin laptop gizili batarya uzman biri açabilir açmaya uğraşmayın daha kötü sonuçla karşılaşabilirsiniz

bilgisayar neden açılmaz cihaz elektirik almadığını varsayıyoruz

  1. power tuşu bozuk olabilir    ( bir uzman yapabilir )
  2. batarya bitik ve şarz tutmuyor olabilir  ( bir uzman yapabilir )
  3. şarz cihazı bozuktur şarz etmiyordur ( başka bir şarz aleti ile deneyeiblirsiniz)
  4. priz bozuk olabilir ( başkabir birizde deneyebilirsiniz )