Laptopumda "D" tuşu zor basıyor

gorele28 (387) 5 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar Windows 8.1 pro yüklü laptoptaki klavyede D tuşu zor işlemesi yani zor yazıyor zor çalışıyor ne yapmalıyım diğer tuşlar gibi basıp yazmıyor hemen iyice bastırınca yazıyor Youtubede bu videoyu izledim çözüm çok az oldu https://www.youtube.com/watch?v=ZJ0xTgQJiN8 çözüm önerebilir misiniz?

@murat bey @temmuz bey @hakan bey

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Videoda klavye aygıt sürücüsünü güncellemekten bahsetmiş. Aygıt sürücüsünü güncellemek sadece yazılımsal bir müdaheledir ve ona rağmen çözülmediyse klavyede donanımsal bir hata olabilir. Teknik servise başvurabilirsin.