Laptopumda ekran gelmiyor

batuhansahin (1) 4 yıl önce sordu

Toshiba marka satellite L500 model laptopum da güç düğmesine bastığımda ekrana hiçbir görüntü gelmiyor belki VGA yardımıyla monitörden görüntü alırım dediğimde ise monitöre de aynı şekilde görüntü gelmedi sorun nedir acaba

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Güç düğmesine bastığınız zaman laptop çalışıyor mu ? Çalışıyorsa ekrana görüntü gelmiyorsa, monitöre'de gelmiyorsa grafik kartı arızalıdır demektir ve tamiri masraflıdır. Satellite L500-1UU model laptobum vardı aynı şekilde düğmeye bastığım zaman ekrana görüntü gelmiyordu.