Laptopumu açıyorum fakat görüntü gelmiyor.

btc425 (1) 7 yıl önce sordu

Hp markalı laptobum var.Aktif bir şekilde kullanırken başka odaya geçmek zorunda kaldım ve bu yüzden pc yi uyku moduna aldım.Daha sonra tekrardan başlattığımda ekran simsiyah hiç bir yazı,görüntü vs. Yok. İlk defa böyle oluyor nasıl çözebelirim

Toplam 1 cevap

cemphp (651) 7 yıl önce cevapladı

Laptop hiç açılmıyorsa ilk yapılacak işlem bataryayı sökmek olur.

Önce bataryyı sökün. Sonra bataryasız açın. Daha sonra kapatıp bataryayı takın. Sorun muhtemelen geçici bir sorundur. Düzelir.