Laptopun ışığı yanıyor ama açılmıyor

800kyasuo (1) 6 yıl önce sordu

Bu sorun 2 hafta önce basladi. Laptopun power düğmesine basıyorum 2-3 saniye fan sesi geliyor ve ses gidiyor ama laptopun ışıkları yanıyor . Geçen hafta bilgisayar 6-12 saat dinlence açılıyordu ama şimdi 1-2 gün beklemesi gerekiyor yoksa açılmıyor. Sorun nerde anlayamadım . Yardım ederseniz sevinirim.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayar saatlerce dinlendirilerek veya bekletilerek açılabiyorsa ona çözüm buralardan bulunamaz, teknik servise gösterilmesi gerekir. Zira problem yazılımsal değil donanımsal olmalı.