launching game hatası

ayuzba (1) 9 yıl önce sordu

Merhabalar, Mount&Blade Warband Viking Conquest oyununu yükledim normalde diğer MB serileri sorunsuz çalışırken bu yeni DLC paketinde senaryo başlamadan harita hazırlanırken launching game yazıp takılı kalıyor ve menüden atıyor.Nasıl çözebilirim ?

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Mount&Blade Warband oyununda bu hata ile karşılaşan kişiler genellikle sorunlarını C:/Users/Kullanıcı Adınız/Belgelerim altındaki Mount&Blade Warband klasörü altında bulunan config yani ayarları içeren "rgl_config.txt" dosyasını silerek çözmektedirler. Bu dosya sizdeki DLC paketinden dolayı Belgelerim/Mount&Blade Warband Viking Conquest şeklinde de olabilir.

Bazı durumlarda bilgisayarınızda o sırada açık olan uygulamalar da oyundan atmaya veya oyunun düzgün çalışmamasına sebebiyet verebilir. Yukarıda yaptığınız işlem işe yaramadığı takdirde aşağıda verdiğim linkte anlatılan işlemleri yapıp tüm uygulama ve servisler kapalıyken oyunu açmayı deneyiniz.

Windows 8 temiz önyükleme nasıl yapılır?