LD Player geçersiz sanal disk (geçersiz ortalama) hatası

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

ld player emülatörüne girerken açılışta geçersiz sanal disk (geçersiz ortalama) hatası veriyor ve emülatöre girmiyor. bu sorunu nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

LDPlayer geçersiz sanal disk hatasıyla ilgili internet ortamında da pek bir bilgi yok. Yabancı bir kaynaktan bulduğum bilgiyi aktarıyorum:

"LDPlayer geçersiz sanal disk hatasının sebebi LDPlayer veri dosyasının bozulmasıdır. Bu sorunu çözmek için LDMultiPlayer'dan önceki emulatörü tamamen kaldırıp yeni bir emulatör oluşturabilirsiniz. Önceki emulatörünüzdeki tüm verilerin silineceğini unutmayın."

Veysi bunu deneyebilirsin. Umarım sorunun çözülür.

veysi2023 5 yıl önce

deniyeyim, olunca haber ederim, teşekkürler

veysi2023 5 yıl önce

dediğiniz şekilde yaptım emülatör açıldı, tekrardan teşekkür ederim