league of legends indirdim içinde trojan var ne yapmalıyım?

asdfhgh (1) 1 yıl önce sordu

league of legends indirdim kurdum trojan virus var. ne yapmalıyım?

https://www.virustotal.com/gui/file/72ff4652c56bcdc71dfcea0c5602241c5409b4ff0648a5762c3a63d6275d1619

C:\Program Files (x86)\Riot Games\League of Legends\Game

-League of Legends.exe

komodo

TrojWare.Win32.MalPack.PKB@1rava1         -

hakan 1 yıl önce

Soruyu ben anladığım şekilde düzenledim. Eğer farklı bir sıkıntıysa sorunu düzenlemelisin.

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 1 yıl önce cevapladı

Sorunuzu detaylıca belirtin.

hydra 1 yıl önce

abicim sıkıntılı mısın? 3 tane cevaba soru işareti atmak yerine "ADAM AKILLI" neden belirtmiyorsun sorununu? Bizimle taştaş mı geçiyorsun? @asdfhgh

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Trojan içeren bir oyun indirdiysen elbette o dosyayı silmelisin. Başka bir siteden güvenilir olanı bulmaya çalış. Trojan varsa "bir şey olmaz yükle" demeyecek kimse sana. Sorun biraz tuhaf olmuş. Trojan, virüs olan oyundan sana bir hayır gelmez.

xbedirhanx (836) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Eğer problrm sorunuzda yazdığı gibiyse mutlaka bir yanlış anlaşılma var bence. League of Legends'i kendi sitesinden yani Riot Games'in sitesinden indirirseniz sırf bu yüzden virüslü dosya indirmiş olmanız imkansız.