LENOVO İDEAPAD 700

emreemir (1) 4 yıl önce sordu

Laptopumu kullanırken aniden ses gitti. Uygulamaları kullanamaz hale geldim. Aynı anda McAffee programı abineliğim bitti. Belki bir virüs girmiş olabilir bilmiyorum.Defenderda sadece tarama yapabiliyorum.Belli yerden sonra duruyor.Farzediyorum 500100. Dosyada takılı kalıyor devam etmiyor. İnternet tarayıcıların şuan kullanamıyorum.İnternetim var ancak bağlantı kumamı engelleyen birşey var. Onekey recovery yapsam D sürücüsü deki dosyalarım silinir mi, ne yapabilirim? Bilgisayar kitlendi gibi bişey oldu.Denetim masasını yazamıyorum.Sol alt bölge kararıyor. Sıfırlama yapmayı deniyorum. Bir türlü başlamıyor %100 de takılı kalıyor. Bu bilgisayara ne olmuş???

Toplam 3 cevap

hydra (3800) 4 yıl önce cevapladı

Tek kelime "Format"

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Üzerinde çalışma yapsam belki sorununu çözebilirim fakat baya uğraşmak gerekiyor.

Bilgisayarına format atmadan sorununu çözebilirim ama baya uzun sürer işlem ama internet yok diyorsun.

Başka bir bilgisayara  Kaspersky Rescue Disk indir ve usb belleğine bootla ardından bozuk olan bilgisayarına tak ve bilgisayarını usb bellek ile başlat

emreemir (1) 4 yıl önce cevapladı

Bu yöntemi deneyeceğim teşekkürler ilgilendiğin için. Olumlu sonuç alırsam bildiririm

darkcrak 4 yıl önce

Peki sonucu bizimle paylaşırsın @emreemir