Lenovo K5 Note telefonun RAM miktarı 3GB mi yoksa 2GB mı?

kahramanca42 (61) 7 yıl önce sordu

Merhaba internette lenovo k5 araştırıyordum hepsi burada sitesinde telefon 654 tl ram 2 vs göstermiş.Gitti gidiyora baktım %19 indirim 799 dan 649 a inmiş ve ram 3 yani bildiğiniz hepsi burada sitesinde k5 özellikleri gitti gidiyor sitesinde ise k5 note özellikleri var.

Siteye yanlış mı koyulmuş sipariş versem 3gb ramlik ürün gelir mi?

Lenovo K5 gittigidiyor

Lenovo K5 Hepsiburada

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Gittigidiyor.com da verdiğiniz linke Ürün açıklaması kısmında Bellek Boyutu : 2 GB, 5" gibi K5 özellikleri gösterilmiş.Ancak Teknik özellikler kısmında Bellek 3 GB boyut 5.5" gibi K5 note özellikleri yazılmak istenmiş.

Sanırım ürün girişini yanlış yaptılar.Zira K5 Note telefonu bu kadar ucuz olmayacaktır.İsterseniz satıcıya özel mesaj yolu ile durumu sorabilirsiniz.

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Muhtemelen bilgileri yanlış girmişler. Zira şimdi kontrol ettiğimde her ikisinde de RAM 2GB olarak görünüyor. Belki uyarınızdan sonra düzeltmişlerdir.