Lenovo T440P Laptop Sayı tuşları çalışmıyor

ozmert75 (3) 7 yıl önce sordu

Merhaba, belirttiğim model laptopun 5 ve 6 sayıları dışındaki rakamlar çalışmıyor. Birdenbire çalışmamaya başladı, driverler'ları güncelledim. Hatta format da attım. Sonuç aynı. Sebebi ne olabilir?

Toplam 2 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Driverları güncellediniz , format attınız , aygıt yöneticisinde hiçbir sorununuz yoksa ve sonuç olarak tuşlarınız hala çalışmıyorsa sorununuz donanımsaldır. Teknik servise götürmenizde fayda var.

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

Lenovo bilgisayarlarda tuşlarda sorun sık görülür. Benim eski dizüstümde tuşa basınca zıplıyor, yerinden çıkıyordu ve çoğu çalışmıyordu. Memnun değildim açıkçası ama siz yine bi servise götürün.