Lenovo vibe k4 android 6.0 root hatası veriyor

kullanici671645 (-1) 6 yıl önce sordu

Lenovo vibe k4 kullanıyorum. Android 6.0 root hatası veriyor. Ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Öncelikle sorunu düzgünce ve açıklayıcı bir şekilde anlatki bizde anlayalım

Başlıktaki gibi ve açıklamadaki gibi değil düzgünce anlat.

Ayrıca neden epostanı bize veriyorsun?

Buraya yazsan? Boşuna mı kayıt oldun?

Sadece bunları yazmak içinmi??

Edit 1:

Root hatasının resmini çekip atarsan yardımcı olurum.

Hangi programla root atmayi denedin?

@temmuz @kullanici671645

nvidiagtx 6 yıl önce

@temmuz2004 Ben zaten bildirdim ama gelen bakan ilgilenen olmadı nedense ?

toprak34 6 yıl önce

@nvidiagtx Sitenin yöneticisi @alattin abi girince zaten ihlal bildirimlerine bakıyor. Kısa zamanda soruyu düzenler.

nvidiagtx 6 yıl önce

tamam @toprak34

alattin 6 yıl önce

@toprak34 bunun düzenlenecek bi tarafı yok , yine de bir el atalım :) @nvidiagtx bildirimleriniz geldi. güncelleme üzerinde çalıştığımdan bakamadım

toprak34 6 yıl önce

@alattin Kolay gelsin:)