Lenovo Y560 Wifi sürücülerini nereden indirebilirim?

hakan (15424) 9 yıl önce sordu

Windows 7 32 bit Lenovo Y560 Wi-fi (Kablosuz ağ) sürücülerini nereden indirebilirim?

Windows 7 64 bit Lenovo Y560 Wi-fi (Kablosuz ağ) sürücülerini nereden indirebilirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Türkiye'de satılan Lenovo Y560 notebooklar Atheros Wireless kullanırlar. Lenovo Atheros kablosuz ağ sürücülerini aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:

Y560 Wi-fi (Kablosuz ağ) sürücüsü indirme   Windows 7 32 bit

Y560 Wi-fi (Kablosuz ağ) sürücüsü indirme  Windows 7 64 bit

Athero Kablosuz ağ sürücü yükleme dosyasının toplam boyutu 8 MB'dır.