lenovo z500 bios eski haline getirme

ilhanak (1) 8 yıl önce sordu

bigisayarı 3 aylığına arkadaşa verdim bios u güncellemiş ben eski halini seviyorum nasıl döndürebilirim

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Önceki versiyon dosyasını bul ve yeniden flash'la.

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

BIOS güncelleme konusunda bilgi sahibi değilseniz ki sorunuzdan öyle olduğu anlaşılıyor, sırf eski arayüzü daha çok seviyorum diye geri dönmeye çalışmayın.

BIOS güncelleme normal bir program yüklemeye benzemez. Riskli bir işlemdir. hatalı bir işlem yaparsanız bilgisayarınız hiç açılmaz.

Yeni BIOS yazılımlarında mevcut hatalar giderilir. Bu sebepten yeni BIOS ile devam etmenizi öneririm.