lenovo z500 ekran parlaklığı düzelmiyor sürücüye geri dön komutu aktif değil yardım edermisiniz.

bulent52 (1) 8 yıl önce sordu

lenovo z500 ekran parlaklığı düzelmiyor sürücüye geri dön komutu aktif değil yardım edermisiniz.

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Ekran parlaklığı düzelmiyor derken biraz açmalıydın. Belki Fn (Fonksiyon) tuşu çalışmıyor olamazmı?

Lenova Fn tuşları açıp kapatma ayarları nasıl yapılır? (tıkla)

Ayrıca;

FN Tuşları nasıl kapatılır ve nasıl aktif hale getirilir? (video-tıkla)

Ekran kartı sürücüsü özelliklerinde "Sürücüye geri dön" düğmesinin aktif olmaması ise daha önce başka sürücü kurulmayıp kurulu olan sürücünün ilk kurulu sürücü olmasındandır. Yani kullanmakta olduğun sürücü sonradan update edilmemiş ve ilk kurulduğu haldedir.

Bu durumda sürücünün problemli olduğunu düşünüyorsan mevcut olanı kaldırarak ve varsa daha güncel bir sürümü yeniden yükleyerek problemi düzeltebilirsin.

ogzkzu (286) 8 yıl önce cevapladı

Aşağıdaki Intel ekran kartı sürücüsünü kurduğunda sorunun çözülecektir. İşletim sistemin hangisi ise ona göre indrebilirsin.

Windows 7 64 Bit

Windows 7 32 Bit

Windows 8 64 Bit

Windows 8 32 Bit