Lenovo Z500 touchpad tıklama işlevleri tersine döndü

berfins (1) 6 yıl önce sordu

Lenovo Z500 laptopumda touchpadde sola tıklıyorum seçenekler acılıyor sağa tıklıyorum açmak istediğim şey açılıyor yani anlayacağınız touchpad tam tersine dönmüş durumda. 1 saattir yapmaya çalışıyorum ama bir türlü yapamadım. Yardımcı olur musunuz?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Denetim Masasında arama satırına Fare yaz. Pencerenin sol bölümünde Fare ayarları menüsü çıkacaktır.

Bu menüde "Fare" üzerine tıkla. "Fare özellikleri" pencresi açılacaktır. Açılan pencerede aşağıda görülen şekilde ayarları yaparsın: