Letgo engeli nasıl kaldırılır?

murat (12492) 6 yıl önce sordu

Letgo üzerinde engellendiysem ne yapmalıyım?

Letgo engel kaldırmak mümkün mü?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Letgo engel kaldırmak mümkün mü?

Letgo üzerinden engellendiyseniz, ban yediyseniz bu engeli kaldıramazsınız. Letgo engeli hesaba yapılır. Bu sebepten aynı hesap ile tekraran işlem yapamazsınız. Muhtemelen attığınız maillere de cevap alamazsınız.

Bu durumda letgo engelini kaldırmak için tek yapabileceğiniz yeni hesap açmaktır. Hiç öyle telefonu formatlamayı filan denemeyin. Boşuna uğraşmış olursunuz. Engelleme yukarıda belirttiğim gibi hesaba yapılır. Ip adresine vs değil.