LG FLATRON M227WD monitörü HDMI ile PC'ye bağlayamıyorum

furkantr16 (7) 6 yıl önce sordu

işlemci olarak amd kullanıyorum , elimde yukarı da belirttiğim monitör var televizyon olarak sorunsuz bir şekilde çalışıyor , aynı hdmi kablosunu bilgisayara taktığım da monitörden sinyal yok hatası alıyorum ne yapmam lazım şuanda eski monitörümü kullanıyorum vga olan hdmi için tavsiyelerinize açığım teşekkür ederim :)

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

İlk olarak ürünün Kullanım Kılavuzuna (tıkla) bakmalısın.

Kullanım Kılavuzundan bir sonuç çıkaramazsan ürün resmi destek sayfasından destek istemeli ve o vasıta ile çözüm aramalısın:

LG DESTEK M227WD-PZ (tıkla)

Sayfanın alt kısmına bakmalısın (Allta görüldüğü gibidir):