LG G3 Kulaklık Sorunu

hasan1 (5) 7 yıl önce sordu

LG G3 telefonumda kulaklığı takıp müzik dinlediğimde sol taraftan ses geliyor fakat sağ taraftan ses gelmiyor. Ayarlarda ses dengesini ortada gösteriyor ve kulaklık jakında sorun olmadığını düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Kulaklığı başka bir telefon ya da bilgisayarda test edin. Ayarlardan kaynaklandığını düşünmüyorum. Genelde kulaklıktan tek taraflı ses geliyorsa kulaklık bozulmuş oluyor.

Özellikle Sony marka kulaklıklarda bunu çok yaşadım. 6 ay sonra kulaklık tek taraflı ses vermeye başlıyordu. Sol taraftan ses gelmiyordu.

Kesin karar vermek için dediğim gibi başka bir cihazda kulaklığı test edin.