LG G4 telefonuma bilgisayardan root atarken, bilgisayar telefonu algılıyor ama programlarda çalışmıyor

muhsin362 (1) 7 yıl önce sordu

Daha önce bi tane Lg programı indirmiştim olmuştu ama hangi program oldugunu bilmiyorum ve bulamıyorum

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

LG Suite

SuperSU

Olabilir pgoramın adı

xazxaz10 (55) 7 yıl önce cevapladı

Bende GM Discovery telefonumu rootladım.İlk başlarda acemiydim bu konularda kolay bi şekilde mobogenie ile root atmıştım Proğramın sitesi >> Tıkla

Bu proğramın yardımcı olacağını düşünüyorum eğer bir sıkıntı yaşarsan TeamViewer ile yardımcı olurum.