LG G4 WhatsApp yavaşlama sorunu

nbeyazx (1) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar mesajlarım çok geç gidiyor wp ile ilgili her işlemim ağ bakımından problemli gibi gözüküyor Lg g4 kullanıyorum wp harici bir programda hiç  bir sıkıntı yok acaba nedeni ne olabilir ?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yüklemeyi ve daha sonra WhatsApp'a ait klasörleri silmeyi deneyebilirsin. Tabii önce yedek almayı unutma.

nbeyazx 6 yıl önce

sildim yükledim formatladım hatta olmadı

omercik 6 yıl önce

Aklıma başka ihtimal gelmiyor. VPN falan kullanıyor musun? @nbeyazx

nbeyazx 6 yıl önce

hayır ne zamandan beri olmaya başladı biliyor musun.Whatsapp web'e girecektim kodu okudu gibi oldu okumadı galiba ondan sonra böyle olmaya başladı mesajlar falan geç gidiyor

omercik 6 yıl önce

Anladım.. Son bir önerim var. WhatsApp ayarları > Hesap > Hesabımı sil bölümüne girip WhatsApp hesabını sil, sonra tekrar aynı numarayla hesap aç. Bir de bunu deneyebilir misin? @nbeyazx

nbeyazx 6 yıl önce

format attıktan sonra o işlemi yaptım zaten yeniden mi yapayım ?

omercik 6 yıl önce

Bu dediğim WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yüklemek değil. Hesabımı sil yaptın mı kesin olarak? @nbeyazx

nbeyazx 6 yıl önce

hesabımı sil diyorum , bağlanılamıyor.Lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor hocam.

omercik 6 yıl önce

Çok garip, rica etsem marketten bir VPN uygulaması indirip farklı bir ülkeye bağlanarak deneyebilir misin? @nbeyazx

nbeyazx 6 yıl önce

aaa düzeldi

nbeyazx 6 yıl önce

sürekli vpnle mi girmem gerekecek

omercik 6 yıl önce

VPN ile düzeldiyse senin internet bağlantınla alakalı bir problem var. İlk olarak DNS değiştirmeyi deneyebilir misin? @nbeyazx

nbeyazx 6 yıl önce

statik dns yapıyorum ama her şeyi yazdığım zaman kaydet tuşu sönük oluyor

omercik 6 yıl önce

Uzmanim.net'te "android dns" araması yapıp ilgili konulardaki adımları uygulayabilirsin. Detaylı olarak anlatılıyor. @nbeyazx

nbeyazx 6 yıl önce

bulamadım kaydet butonunun çaresini

nbeyazx 6 yıl önce

pc den ayarlamayı deniyeyim birde

nbeyazx 6 yıl önce

hocam neyse dns i ben bir şekilde hallederim çok teşekkür ederim yardımc ıolduğun için