LG marka televizyonda USB'deki videoları nasıl açabilirim?

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar tv de usb girişi var 8 gb lık flash bellek içinde videolar var usb flash belleği takınca  flim listesi resim listesi medya listedi seçenekleri çıkıyor ben flim listesine gelip okeyliyorum kumandadan videoların süresi 00:00 ancak her videonun üst kısmında çarpı işareti var okeyliyorum video oynatıcısı bulunamadı çıkıyor videoların normal süreleri kısa yardımcı olabilirmisiniz

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Televizyonun hangi video formatlarını destekliyor ona bakmak lazım. Hiç bilgi vermemişsin.

efsaneemrahylz 6 yıl önce

LG markası dalğınlığıma gelmiş özür dilerim @farurhenho bey

efsaneemrahylz 6 yıl önce

126 ekran

omercik 6 yıl önce

Video formatlarını destekliyor mu? Kullanım kılavuzunda falan yazması lazım @efsaneemrahylz