LibreOffice Nedir, Ne İşe Yarar?

kalemlik100 (14) 6 yıl önce sordu

LibreOffice nedir, ne işe yarar?

LibreOffice, Microsoft Office'a alternatif olabilecek, ücretsiz bir programdır.

Toplam 1 cevap

kalemlik100 (14) 6 yıl önce cevapladı

LibreOffice, Microsoft Office'a alternatif olabilecek, ücretsiz bir programdır. Microsoft Office'ı crackli vs. kullananların LibreOffice kullanmasını gerektiğini düşünüyorum. Hemen hemen her programın ücretsiz bir alternatifi bulunmaktadır. Kırılmış yazılım kullanmanın yararlı olmadığını düşünüyorum.

LibreOffice'ın içinde Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint gibi programcıklar farklı adlarla da olsa bulunmakta.

Writer - Microsoft Word

Calc - Microsoft Excel

Impress - Microsoft PowerPoint