limoya.com güvenilir mi, buradan alışveriş yapabilir miyim?

Anonim (156) 3 yıl önce sordu

limoya.com web sitesinden ayakkabı siparişi vermek istiyorum. Daha önce hiç limoya.com sitesinden alışveriş yapmadım. limoya.com sitesi güvenilir mi? Daha önce buradan sipariş veren var mı?

Toplam 3 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

Güvenilir mi güvensiz mi bunu bilemeyiz ama e-adam tarafından yapılmış bir site bide site iletişim bilgileri yok sadece iki tane numara var bide site alt tarafındaki bilgilerin hepsi kapalı durumda ne kadar güvenli bilinmez..?
iletişimden kastım adres vb..

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bana sorarsan kapıda ödeme seçeneği var ise kapıda ödeme seçeneği ile almanda fayda var ve kuryeyi beklet onun yanında kutuyu aç eğer içerisi boş veya istediğin üründe değilse kurye ile geri yolla. Ürünler orjinal mi bilmiyorum fakat müşteri yorumu çok önemli bu konularda bazen kendieri yorum yapıyor ama ekşisözlük gibi sitelerden site hakkındaki yorumları görebilirsin

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Buradan bir alışveriş yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım.  Bir ayakkabı almıştım kız arkadaşıma.