Line silinen mesajları geri getirme

yilmazkose (1) 5 yıl önce sordu

LINE uygulamasında silinen mesajları geri getirmem mümkün mü? Program şuan telefonda yok. Gerekirse ücret ödeyebilirim.

Line silinen mesajları geri getirme nasıl yaparım?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bu zamana kadar hiç LINE da silinen mesajları geri getirme gibi bir şey görmedim. İnternetten de biraz araştırma yaptım ama sanırım LINE silinen mesajları kurtarma gibi bir şey yok.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Line gibi programlar kendi veritabanlarını kullanıyor. Bu sebepten silinen mesajlar bir dosya gibi olmuyor. Silinen dosyayı geri almak mümkün oluyor ama Line silinenen mesajları geri getirmek parası ödense de mümkün değil.

omercik 5 yıl önce

Kendi veritabanlarını kullanması ne demek hocam? Biraz daha açmanız mümkün mü?

toprak34 5 yıl önce

@farurhenho sanırım mesajları kendi veritabanında depoluyor

toprak34 5 yıl önce

Telefonda mesaj tutmuyor olabilir

murat 5 yıl önce

@farurhenho @toprak34 şöyle düşün bir dosya var. zip dosyası gibi. bu dosyanın içine yazılıyor mesajlar. Dolayısı ile aslında dosya hiç silinmiyor. Sadece dosyanın içindeki mesajlar siliniyor, ekleniyor. Silinen dosyaları kurtarma programları o yüzden bir işe yaramıyor.