Link'in İsmini değiştirme Hakkında !

esty (-48) 7 yıl önce sordu

Link'in İsmini değiştirme Nasıl Yapabiliriz ?

Peki bu ne İşe Yarıyor?

Sadece bilmeyenler için bilgilendirmedir!

Toplam 2 cevap

esty (-48) 7 yıl önce cevapladı

Link'in İsmini değiştirme Nasıl Yapabiliriz ?

İlk Olarak; Acıklamaya Bir yorum Yazıyoruz Örnek: Bu konu için Buraya tıklayınız yazıyoruz Resimde Olduğu gibi Tıklayın

Daha Sonra; Link ekle / düzenleye tıklıyoruz Seçmiş olduğunuz lınkı yapıştırmanız yeterli  Resimde olduğu gibi Tıklayın

Bitti; Tamam Diyoruz ve yazımız tamamdır Resimde Olduğu gibi Tıklayın

Peki bu ne İşe Yarıyor?

Yorumlarda ve Çözumlerde İşinize Yarayabilir. Lınkleri Kisaltarak Yer kaplama derdi kalmaz ve işinizi kolaylatır!

candan 7 yıl önce

@esty paylaşımınız için teşekürler umarım çok kişinin işine yarayacaktır

esty 7 yıl önce

Tesekkür ederim

yunus33 6 yıl önce

bunu nası wp ye atarım

tahalayer 2 yıl önce

bakalaım

tahalayer (1) 2 yıl önce cevapladı

bakalaım