link nasıl engellenir ?

azak55 (1) 7 yıl önce sordu

Ders çalışırken youtubede kanaldan kanala atlamamak için sadece belirlediğim youtube kanalına girebileceğim diğerlerine giremeyeceğim bir program vs..

Not: Siteyi engellemeyeceğim sadece izin verdiğim linke giriş yapabileceğim diğer linklere giremeyecek :) misal verecek olursak youtube yi engellemeyeceğim bikaç kanal dışında tüm kanalları engelleyeceğim .

Tesekkurler

Toplam 2 cevap

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

Böyle bir uygulama hiç duymadım, belki vardır.

Ama bunu neden yapıyorsun ki? O Kanalları engelledin diyelim, belki bir zaman bilgisayarına (veya başka bişeye) birşey oldu, ne yapacaksın? Ben tavsiye etmem kısaca.

Edit:

İlla engelleyecem diyorsan, videonun yanında 3 nokta olur, ona tıkla ve "İlgilenmiyorum"'a tıkla.

azak55 (1) 7 yıl önce cevapladı

hocam ders çalışıyorum ve sadece ders çalışacağım kanallara izin vermek istiyorum onların dışındakileri engellemek istiyorum çünkü dayanamıyorum :) ders çalışmak için bir giriyorum youtubeye bir bakmışımki gün bitmiş

toprak34 7 yıl önce

@azak55 Videonun yanında üç nokta olur, ona bas ilgilenmiyorum'a tıkla :) Kanalı engellemene gerek yok :)

toprak34 7 yıl önce

@azak55 Derslerinde başarılar :)