Linux meta kullanıyorum Windowstaski dosyalara nasıl erişebilirim ?

moskun (1) 4 yıl önce sordu

Windows mavi ekran hatası verdiği için linux meta 19.3 sürümüne geçtim. Laptp içindeki resimlerin hepsine erişmem gerek ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.Nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olursanız seviniim.

Toplam 1 cevap

genius (190) 4 yıl önce cevapladı

Eğer Linux MINT 19.3 ile Windows aynı laptoptaysa ve hiçbir sorun yoksa, Linuxun Dosya Yoneticisini acinca Windowsun olduğu bölümü alqılaması lazım (sol tarafta).