Linux Mint de ne yapabiliriz ?

andromobil (74) 1 yıl önce sordu

Arkadaşlar Selamün Aleyküm linux Mint kuracam ama ne yapabilirim nasıl kullanışlı olur oyun vs de önemli

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Oyun oynamak basit oyunlar dışında mümkün değil. Çünkü pek çok oyun Windows tabanlı. Linux tabanlı oyunları oynayabilirsin.

İnternet kullanımı, Ofis uygulamaları, Grafik uygulamaları için kullanabilirsin.

andromobil 1 yıl önce

Anladım abi grafik ve hız olarak iyi diye yüklemek istiyordum ama c d ayrımı da yapamıyorum ondan