Lisanslı virus programı nedir ve nasıl güncellenir

kullanici811238 (1) 8 yıl önce sordu

Arkadaşlar lisanslı virus programı nedir ve nasıl güncellenir ?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

 lisanslı virus programı yani ücretlı anlamına geliyor güceleştirilmesini antivürüs programları otamatik olarak kendisi yapar

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Virüsten kastınız Antivirüs sanrım. Antivirüs programlarının bazıları ücretsiz bazıları ücretlidir.

Parasını ödeyerek bir antivirüs satın aldığınızda bu ürünün size ait olduğunu gösteren bir lisans numarası verilir. Bazı programlarda bu sadece bir lisans numarası değil, bir dosyadır.

Lisanslı veya ücretsiz tüm antivirüs programları otomatik güncelleme özelliği ile birlikte gelir.

Program içinde aynı zamanda "Şimdi güncelle" Update Now" gibi seçeneklerden güncelleme gerçekleştirebilirsiniz.