Litmatch / litmeç ban kaldırma nasıl yapılır?

bilqllq (1) 1 yıl önce sordu

Litmatch uygulamasında hesabım ban yedi nasıl banı kaldıra biliriz? Litmeç de ban kaldırmanın bir yolu var mı?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

litmatch hesabına gelen banı kaldıramazsın.  Ancak destek ekibine mail atabilirsin Litmatch  topluluk kurallarını ihlal eden kullanıcılar banlanır.  Eğer yanlışlıkla banlandığını düşünüyorsan  Ban_ID'inizi ya da ban görüntüsünü lit_tr@litatom.com adresine mail olarak gönderip destek isteyebilirsin.