Logitech G102 Scroll Tuşu sesi hakkında.

rain5455 (3) 6 yıl önce sordu

İyi günler arkadaşlar, yakın zamanda g102 aldım ama scroll tuşu yukarı kaydırırken başka ses çıkarıyor aşağı kaydırırken başka. Bunun nedeni nedir ? Önceki mouse'umda böyle bir problem yoktu. Rahatsız edici geliyor. Bu bir problemse garantiye göndereceğim. Bu konuda ki tecrübeli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

Toplam 1 cevap

rain5455 (3) 6 yıl önce cevapladı

Gören arkadaşlar sizde oluyor mu bu farklılık olmuyor mu söyler misiniz ? :) Basit bir şeyi merak ediyorum sadece :)

toprak34 6 yıl önce

@rain5455 Nasıl bir ses çıkıyor tarif edermisin?

rain5455 6 yıl önce

Edemem ama yukarı farklı aşağı farklı ses mi çıkarıyor sizde de?

rain5455 6 yıl önce

toprak34 Siz de böyle herhangi bir ses oluyorsa normal olduğunu düşünücem haber edin lütfen :)