Logitech Gaming Software yükledikten sonra açılırken LCore.exe hatası veriyor.

vurunlu (1) 8 yıl önce sordu

Uygulamayı açarken LCore.exe hatası veriyor . C//:User://XXXX//:Appdata://Local dosyasının içindede Logitech Gaming Software diye klasör yok yardım edermisiniz ?

Toplam 2 cevap

mertmermer (1) 8 yıl önce cevapladı

Nereden bilmiyorum ama  LGS nin en güncel sürümünü indirmeyi dene belki düşük sürümdür hata yapıyordur . Yani bende öyle oldu...

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayarında settings.json dosyasını aratır mısın?

Logitech Gaming Software gibi bir başlık altında settings.json dosyasını boyutu 500MB üzerindeyse bu dosyayı sil.

Settings.json dosyası aşırı şiştiğinde

Microsoft Visual C++ runtime library

Runtime Error !
c:\program file\logitech gaming software\LCore.exe

hatası veriyordu ben de çözüm olarak bunu bulmuştum.

 Çözüm olmazsa buradan Logitech Gaming Software indirip yeniden yüklemeyi deneyebilirsin.