LOL bağlantınız gizli değil - gizlilik hatası - 20 Mart 2019

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

LOL sitesinden kayıt olmaya çalışırken "Bağlantınız güvenli değil" hatası diyor. LOL signup.tr.leagueoflegends.com sitesinde gizlilik hatası veriyor nasıl düzeltilir?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

LOL'un kayıt olma sayfasının SSL süresi dolduğundan dolayı tarayıcılarda sayfa açılmıyor. "Bağlantınız gizli değil" hatası veriyor. Karşılaşılan bu gizlilik hatası, SSL sertifikasında yaşanan bir sorundan dolayı meydana gelir.

Problem sizde değil, LOL sitesinden kaynaklanıyor. En kısa sürede LOL yetkilileri "bağlantınız gizli değil" hatasını düzeltecekler.

League of Legends Kayıt sayfasında şu hatayı alıyorsanız, sorun sizden kaynaklı değildir.

Bağlantınız gizli değil
Saldırganlar signup.tr.leagueoflegends.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi
NET::ERR_CERT_DATE_INVALID

Sorun LOL web sitesinin SSL sertifikasının dolmasın kaynaklanıyor. LOL bağlantınız gizli değil hatasının çözümü için şu yolu izleyin:

  1. Bağlantınız gizli değil sayfasında Gelişmiş butonuna basın.
  2. signup.tr.leagueoflegends.com sitesine ilerle (güvenli değil) linkine tıklayın.

Güvenli değil yazısı sizi korkutmasın. Herhangi bir sorun olmayacaktır.